Selçuk SportsSelçuk
Stake Ranked · CS2 27 Eylül 2026 Pazar 17:20

K27 - Eternal Fire Canlı İzle

K27
VS 17:20 · Pazar
Eternal Fire
———
▶
K27 - Eternal Fire maç merkezi

Karşılaşma 17:20'de başlıyor. Maç merkezi başlama saatinde aktifleşir.

Otomatik skorDakika takibiOran hareketi
Başlama17:20
Tarih27 Eylül 2026
TurnuvaStake Ranked
DurumBekliyor

Maç Oranları

Match Odds
K271.44Eternal Fire2.70
Map 2
K271.54Eternal Fire2.43
Map 1
K271.49Eternal Fire2.55
Total Maps
Over1.98Under1.74
Map 2 - Total Rounds
Over1.91Under1.81
Map 2 - To go into overtime
Yes5.50No1.12
Map 2 - Round Handicap
K271.76Eternal Fire1.97
Map Handicap
K272.20Eternal Fire1.61

Oranlar bilgilendirme amaçlıdır, sağlayıcı verisiyle güncellenir.

K27 - Eternal Fire mücadelesi 27 Eylül 2026 Pazar günü Türkiye saatiyle 17:20'de başlıyor. Stake Ranked kapsamındaki maçın canlı skoru, dakikası ve maç içi gelişmeleri bu sayfada otomatik güncellenir.

Maçı Canlı Takip

Skor tablosu 20 saniyede bir yenilenir; sayfayı elle yenilemeniz gerekmez. Maç başladığında yukarıdaki skor alanında dakika bilgisi ve güncel sonuç görünür. Karşılaşma öncesi ve sonrası aynı sayfadan takım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İki Takımın Durumu

K27 ve Eternal Fire için güncel form bilgileri maç saatine yakın netleşir. Kadro ve ilk 11 açıklamaları genellikle başlama saatinden yaklaşık bir saat önce duyurulur.

Sık Sorulan Sorular

K27 Eternal Fire maçı saat kaçta?

K27 - Eternal Fire karşılaşması 27 Eylül 2026 tarihinde Türkiye saatiyle 17:20'de başlıyor.

K27 Eternal Fire maçı canlı nasıl izlenir?

Karşılaşmanın canlı skoru ve dakika dakika gelişmeleri bu sayfada güncellenir; Selçuk Sports üzerinden maç merkezini takip edebilirsiniz.

Maç hangi turnuvada oynanıyor?

Mücadele Stake Ranked kapsamında oynanıyor.

Canlı skor ne sıklıkla güncelleniyor?

Skor ve dakika bilgisi 20 saniyede bir otomatik yenilenir, sayfayı yenilemeniz gerekmez.

Aynı Turnuvadan Diğer Maçlar

🎁 Bedava Bonus
Telegram'da anında bildirim